90's A Capella Dance Medley - oficiální klip jako pozvánka na Plzeňské notování

Logo - PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

Kontakt

+420 774 722 684

festival@plzenskenotovani.cz

www.plzenskenotovani.cz

III. ROČNÍK FESTIVALU SBOROVÉHO ZPĚVU

PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

21. – 22. 10. 2011

 

www.plzenskenotovani.cz

 

PROGRAM

PÁTEK 21.10. 2011 | DŮM HUDBY
Husova 30, Plzeň 301 00


15:00 – 16:20 Vystoupení dětských pěveckých sborů
17:20 – 18:30 Vyhlášení výsledků

SOBOTA 22. 10. 2011| MĚŠŤANSKÁ BESEDA | MALÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň

9:30 – 11:00  Vystoupení dospělých pěveckých sborů – 1. koncertní blok
14:00 – 15:30 Vystoupení dospělých pěveckých sborů – 2. koncertní blok

SOBOTA 22. 10. 2011| MĚŠŤANSKÁ BESEDA | VELKÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň

19:00 – 21:00  Závěrečný galakoncert – přehlídka všech sborů sobotního programu,
vystoupení pořadatele festivalu, sboru Canticorum, www.canticorum.cz, společná píseň

SOBOTA 22. 10. 2011| DIVADELNÍ KLUB PLZEŇ

Prokopova 14, 301 00 Plzeň

Od 22:00  Společenský večer

 

 

PŘEHLED ZÚČASTNĚNÝCH SBORŮ

 

Dětské sbory

 

  1. DPS Jiřičky ZUŠ Mladá Boleslav
  2. DPS Jiřičky, Plzeň
  3. Hlásek, ZUŠ Přeštice
  4. Korálek, Most

 

Dospělé sbory

 

  1. Carmina, Přeštice
  2. Komorní sbor českých muzikantů, Plzeň
  3. KS Boni discipuli
  4. Vaganti Gymnázium Český Krumlov
  5. KUBR, Žebrák
  6. Garrendo, Frenštát pod Radhoštěm
  7. Primula Vernalis, Venezia (Benátky), Itálie
  8. ECHO, Frýdlant nad Ostravicí

 

 

 

HARMONOGRAM FESTIVALU – pátek 21. října 2011

 

13:30 – 13:45

Akustická zkouška DPS Jiřičky Plzeň

13:45 – 14:00

Akustická zkouška Hlásek Přeštice

14:00 – 14:15

Akustická zkouška DPS Jiřičky Mladá Boleslav

14:15 – 14:30_

Akustická zkouška Korálek Most

14:30 – 14:50

PAUZA

14:50 – 15:00

Zahájení prvního festivalového dne

15:00 – 15:20

Vystoupení DPS Jiřičky Plzeň

15:20 – 15:40

Vystoupení Hlásek Přeštice

15:40 – 16:00

Vystoupení DPS Jiřičky Mladá Boleslav

16:00 – 16:20

Vystoupení Korálek Most

16:20 – 17:20

PAUZA

17:20 – 18:30

zábavný program pro děti + vyhlášení výsledků

 

 

HARMONOGRAM FESTIVALU – sobota 22. října 2011

 

8:30 –   8:40

Akustická zkouška - Komorní sbor českých muzikantů, Plzeň

8:40 –   8:50

Akustická zkouška - Zdický vokální smíšený sbor

8:50 –   9:00

Akustická zkouška - Carmina Přeštice

9:00 –   9:10

Akustická zkouška – Garrendo, Frenštát pod Radhoštěm

9:10 –   9:20

PAUZA

9:20 –   9:30

Zahájení druhého festivalového dne

a 1. sobotního koncertního bloku

9:30 –   9:50

Vystoupení - Komorní sbor českých muzikantů, Plzeň

9:50 – 10:10

Vystoupení - Zdický vokální smíšený sbor

10:10 – 10:30

Vystoupení - Carmina Přeštice

10:30 – 10:50

Vystoupení - Garrendo, Frenštát pod Radhoštěm

11:00 – 13:00

OBĚD

13:00 – 13:10

Akustická zkouška ECHO, Frýdlant nad Ostravicí

13:10 – 13:20

Akustická zkouška Vaganti, Český Krumlov

13:20 – 13:30

Akustická zkouška Kubr, Žebrák

13:30 – 13:40

Akustická zkouška Boni discipuli, Brno

13:40 – 13:55

PAUZA

13:55 – 14:00

Zahájení 2. sobotního koncertního bloku

14:00 – 14:20

Vystoupení - ECHO, Frýdlant nad Ostravicí

14:20 – 14:40

Vystoupení - Vaganti, Český Krumlov

14:40 – 15:00

Vystoupení - Kubr, Žebrák

15:00 – 15:20

Vystoupení - Boni discipuli, Brno

15:20 – 16:00

PAUZA

16:00 – 17:30

WORKSHOP

17:30 – 19:00

PAUZA

19:00 – 21:00

Závěrečný koncert + vyhlášení výsledků

22:00 –  ???

Společenský večer

Neděle 23. 10. 2011

prohlídka města Plzně, rozloučení s účastníky, odjezd sborů.