90's A Capella Dance Medley - oficiální klip jako pozvánka na Plzeňské notování

Logo - PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

Kontakt

+420 774 722 684

festival@plzenskenotovani.cz

www.plzenskenotovani.cz

II. ROČNÍK FESTIVALU SBOROVÉHO ZPĚVU

PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

22. – 23. 10. 2010

 

www.plzenskenotovani.cz

 

PROGRAM

PÁTEK 22.10. | MĚŠŤANSKÁ BESEDA | MALÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň


15:00 – 17:00 Vystoupení dětských pěveckých sborů
18:00 – 19:00 Vyhlášení výsledků

SOBOTA 23. 10. | MĚŠŤANSKÁ BESEDA | MALÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň

9:30 – 11:00  Vystoupení dospělých pěveckých sborů – 1. koncertní blok
14:00 – 15:30 Vystoupení dospělých pěveckých sborů – 2. koncertní blok

SOBOTA 23. 10. | MĚŠŤANSKÁ BESEDA | VELKÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň

19:00 – 21:30  Závěrečný galakoncert – přehlídka všech sborů sobotního programu,
vystoupení pořadatele festivalu, sboru Canticorum, www.canticorum.cz, společná píseň

SOBOTA 23. 10. | SPOLEČENSKÝ SÁL SPŠ DOPRAVNÍ PLZEŇ
Karlovarská 99, Plzeň

Od 22:00  Společenský večer

 

 

PŘEHLED ZÚČASTNĚNÝCH SBORŮ

 

Dětské sbory

 

  1. Lahoda, Plzeň
  2. Jiřičky, Plzeň
  3. Hlásek, Přeštice
  4. Zanoty, Jindřichův Hradec
  5. Zvonek, Sokolov

 

Dospělé sbory

 

  1. Zdický vokální smíšený sbor, Zdice
  2. Volkschor Straubing, Straubing, Německo
  3. „JenTak“, Sokolov
  4. Smíšený pěvecký sbor Boleslav, Mladá Boleslav
  5. Cubitus, Loket
  6. Smíšený pěvecký sbor Karla Němečka, Moravský Krumlov
  7. Carmina Vocum, Praha
  8. Odmev, Kamnik, Slovinsko

 

 

HARMONOGRAM FESTIVALU – pátek 22. října 2010

 

13:30 – 13:45

Akustická zkouška Zanoty

13:45 – 14:00

Akustická zkouška Hlásek

14:00 – 14:15

Akustická zkouška Lahoda

14:15 – 14:30_

Akustická zkouška Zvonek

14:30 – 14:50

PAUZA

14:50 – 15:00

Zahájení prvního festivalového dne

15:00 – 15:20

Vystoupení Lahoda

15:20 – 15:40

Vystoupení Jiřičky

15:40 – 16:00

Vystoupení Hlásek

16:00 – 16:20

PAUZA

16:20 – 16:40

Vystoupení Zanoty

16:40 – 17:00

Vystoupení Zvonek

17:00 – 18:00

PAUZA

18:00 – 19:00

Vyhlášení výsledků + zábavný program

 

 

HARMONOGRAM FESTIVALU – sobota 23. října 2010

 

8:30 –   8:40

Akustická zkouška - Zdický vokální smíšený sbor

8:40 –   8:50

Akustická zkouška - Volkschor Straubing

8:50 –   9:00

Akustická zkouška - Jen tak

9:00 –   9:10

Akustická zkouška – Smíšený pěvecký sbor Boleslav

9:10 –   9:20

PAUZA

9:20 –   9:30

Zahájení druhého festivalového dne

a 1. sobotního koncertního bloku

9:30 –   9:50

Vystoupení - Zdický vokální smíšený sbor

9:50 – 10:10

Vystoupení - Volkschor Straubing

10:10 – 10:30

Vystoupení - Jen tak

10:30 – 10:50

Vystoupení - Smíšený pěvecký sbor Boleslav

11:00 – 13:00

OBĚD

13:00 – 13:10

Akustická zkouška Cubitus

13:10 – 13:20

Akustická zkouška Smíšený pěvecký sbor K. Němečka

13:20 – 13:30

Akustická zkouška Carmina Vocum

13:30 – 13:40

Akustická zkouška Odmev

13:40 – 13:55

PAUZA

13:55 – 14:00

Zahájení 2. sobotního koncertního bloku

14:00 – 14:20

Vystoupení - Cubitus

14:20 – 14:40

Vystoupení - Smíšený pěvecký sbor K. Němečka

14:40 – 15:00

Vystoupení - Carmina Vocum

15:00 – 15:20

Vystoupení - Odmev

15:20 – 16:00

PAUZA

16:00 – 17:30

WORKSHOP

17:30 – 19:00

PAUZA

19:00 – 21:30

Závěrečný koncert + vyhlášení výsledků

22:00 –  ???

Společenský večer

Neděle 24. 10. 2010

prohlídka města Plzně, rozloučení s účastníky, odjezd sborů.