90's A Capella Dance Medley - oficiální klip jako pozvánka na Plzeňské notování

Logo - PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

Kontakt

+420 774 722 684

festival@plzenskenotovani.cz

www.plzenskenotovani.cz


PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

6. ROČNÍK FESTIVALU AMATÉRSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

 

INFORMACE PRO SBORY

V případě, že bude váš sbor vybrán, bude mu společně s oznámením zaslán v příloze předběžný harmonogram. Požadovaná délka repertoáru je max. 15 minut. Z harmonogramu bude patrný termín závěrečného koncertu. Připomínáme, že každý zúčastněný sbor je povinnen jej absolvovat celý.

Jak jste se mohli dozvědět z webových stránek festivalu, je každý rok přichystán workshop (netýká se dětských sborů), na kterém účinkující sbory nacvičí 2 společné písně, které budou uvedeny na závěrečném Galakoncertu. Účast na workshopu je podmínkou účasti na festivalu (jinak nebudou sboru vydány hodnotitelské listy) a každý sbor je povinnen zaslané skladby nacvičit před příjezdem. Partitury vám budou včas zaslány. Respektujte prosím, že tento notový materiál podléhá autorským právům a není možné jej bez souhlasu poskytovat dalším hudebním tělesům.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že každý sbor bude mít přiděleny dvě kontaktní osoby, které jej budou festivalem provázet. Tyto osoby Vás budou kontaktovat v průběhu března.

Těšíme se na vás!

 

6. ročník festivalu se uskuteční ve dnech 29. a 30. května 2015.

 

Účastnický poplatek činí pro dětské sbory 1000 Kč; dospělé, mládežnické a gymnaziální sbory 2000 Kč.

Uzávěrka přihlášek  - 10. února 2015

Výběr sborů - do 28. února 2015

Platba účastnického poplatku - do 31. března 2015

(Pokud nedojde k zaplacení, bude vyřazen ze seznamu účinkujících sborů, pokud se sbor odhlásí do 1. května 2015, účastnický poplatek jim bude vrácen v plné výši, po tomto termínu již poplatek vrácen nebude. Děkujeme za pochopení)

 

Na další spolupráci se těší CANTICORUM

 

.