90's A Capella Dance Medley - oficiální klip jako pozvánka na Plzeňské notování

Logo - PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

Kontakt

+420 774 722 684

festival@plzenskenotovani.cz

www.plzenskenotovani.cz

V. ROČNÍK FESTIVALU SBOROVÉHO ZPĚVU

PLZEŇSKÉ NOTOVÁNÍ

4. – 5. 10. 2013

www.plzenskenotovani.cz

PROGRAM

PÁTEK 4.10. 2013 | DůM HUDBY
Husova 30, Plzeň 301 00

15:00 – 15:55 Vystoupení dětských pěveckých sborů
16:30 – 17:30 Vyhlášení výsledků

 

SOBOTA 5. 10. 2013| MĚŠŤANSKÁ BESEDA | MALÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň

9:30 – 11:00  Vystoupení dospělých pěveckých sborů – 1. koncertní blok
14:00 – 15:15 Vystoupení dospělých pěveckých sborů – 2. koncertní blok

 

SOBOTA 5. 10. 2013| MĚŠŤANSKÁ BESEDA | VELKÝ SÁL
Kopeckého sady 13, Plzeň

19:00 – 21:00  Závěrečný galakoncert – přehlídka všech sborů sobotního programu,
vystoupení pořadatele festivalu, sboru Canticorum, www.canticorum.cz, společná píseň

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

https://rezervace.plzenskavstupenka.cz/mrs-plzen/hall?eventid=35918

 

SOBOTA 5. 10. 2013| PIVNICE HUSOVKA

Husova 28, 301 00 Plzeň

Od 22:00  Společenský večer

 

PŘEHLED ZÚČASTNĚNÝCH SBORŮ

Dětské sbory

  1. Sedmikrásky, Klatovy
  2. Hlásek, ZUŠ Přeštice
  3. Pěvecký sbor Círk. Gymn. v Plzni

 

Dospělé sbory

  1. Carmina Nova, Praha
  2. Sonitus, Písek
  3. Carmina, Přeštice
  4. Zdický smíšený sbor, Zdice
  5. Pětiklíč, Praha
  6. Nokturno, Sezimovo Ústí, Plzeň
  7. Cubitus, Loket
  8. Arnicor, Třemošná

 

HARMONOGRAM FESTIVALU – pátek 4. října 2013

13:45 – 14:00

Akustická zkouška sbor Sedmikrásky - Klatovy

14:00 – 14:15

Akustická zkouška sbor Hlásek - ZUŠ Přeštice

14:15 – 14:30

Akustická zkouška sbor Pěvecký sbor Círk. Gymn. v Plzni

14:30 – 14:55

PAUZA

14:55 – 15:00

ZAHÁJENÍ

15:00 – 15:15

1. sbor vystoupení  - Sedmikrásky - Klatovy

15:20 – 15:35

2. sbor vystoupení  - Hlásek - ZUŠ Přeštice

15:40 – 15:55

3. sbor vystoupení - Pěvecký sbor Círk. Gymn. v Plzni

15:55 – 16:30

PAUZA

16:30 – 17:30

Zábavný program pro děti + vyhlášení výsledků


 

HARMONOGRAM FESTIVALU – sobota 5. října 2013

8:30 – 8:40

Akustická zkouška sbor  - Carmina - Přeštice

8:40 – 8:50

Akustická zkouška sbor  - Pětiklíč - Praha

8:50 – 9:00

Akustická zkouška sbor -  Arnicor - Třemošná

9:00 – 9:10

Akustická zkouška sbor - Cubitus - Loket

9:10 – 9:30

PAUZA

9:30 – 9:35 ZAHÁJENÍ DRUHÉHO DNE

9:35 – 9:50

1. sbor vystoupení Carmina - Přeštice

9:55 – 10:10

2. sbor vystoupení Pětiklíč - Praha

10:15 – 10:30

3. sbor vystoupení Arnicor - Třemošná

10:35 – 10:50 4. sbor vystoupení Cubitus - Loket

11:00 – 13:00

OBĚD

13:00 – 13:10

Akustická zkouška sbor Carmina Nova - Praha

13:10 – 13:20

Akustická zkouška sbor Sonitus - Písek

13:20 – 13:30

Akustická zkouška sbor Nokturno - Sezimovo Ústí

13:30 – 13:40

Akustická zkouška sbor Zdický smíšený sbor - Zdice

13:40 – 14:00

PAUZA

14:00 – 14:15

5. sbor vystoupení Carmina Nova - Praha

14:20 – 14:35

6. sbor vystoupení Sonitus - Písek

14:40 – 14:55

7. sbor vystoupení Nokturno - Sezimovo Ústí

15:00 – 15:15

8. sbor vystoupení Zdický smíšený sbor - Zdice

15:20 – 16:00

PAUZA

16:00 – 17:30

WORKSHOP

17:30 – 19:00

PAUZA

19:00 – 21:00

Závěrečný koncert + vyhlášení výsledků

 

Neděle 6. 10. 2013

prohlídka města Plzně, rozloučení s účastníky, odjezd sborů.